7/24 Call Center: 0 232 426 12 11 - 0 850 840 0 540 - 0 850 840 0 550 Fax Center: 0 232 426 74 18 - 0 850 840 0 560

3D Hologram Üniteler & Konsollar

Zogor Teknoloji Araştırma ve Geliştirme olarak kurumsal müşterilerimize özel üretmiş olduğumuz 3Boyutlu - 3D Hologram Sistemlerimiz ile Sinemalarda, Konserlerde, Tiyatrolarda, Vitrinlerde ve daha bir çok yerde ürünlerinizi kolayca ve zahmetsizce dikkat çektirerek tanıtmanız mümkün!

ÜRÜN MODELLERİ

HOLOTICS X1 (MCHB1)

Barlarda (İçecek Tanıtımında), Eczanelerde, Otellerde, Küçük ve Orta Boy Ürün Tanıtımlarında Kullanım Amacıyla Üretmiş Olduğumuz 18 inç Boyutunda ki Hologram Display Ürünümüzdür.

HOLOTICS X2 (MCHB2)

Barlarda (İçecek Tanıtımında), Eczanelerde, Otellerde, Gitim Firmalarında, Evlerde (Akvaryum, vb..) Orta ve Büyük Boy Ürün Tanıtımlarında Kullanım Amacıyla Üretmiş Olduğumuz 36 inç Boyutunda ki Hologram Display Ürünümüzdür.

HOLOTICS X5A (MZVB5)

Defilelerde, Sunumlarda, Hava Alanlarında, Barlarda (İçecek Tanıtımında, Dansçı Gösteriminde), Eczanelerde, Otellerde, Büyük Boy Ürün Tanıtımlarında Kullanım Amacıyla Üretmiş Olduğumuz 80 inç Boyutunda ki Hologram Display Ürünümüzdür.

HOLOTICS X5B (MZHB5)

Defilelerde, Sunumlarda, Hava Alanlarında, Barlarda (İçecek Tanıtımında, Dansçı Gösteriminde), Eczanelerde, Otellerde, Büyük Boy Ürün Tanıtımlarında Kullanım Amacıyla Üretmiş Olduğumuz 100 inç Boyutunda ki Hologram Display Ürünümüzdür.

ÜRÜN VİDEOLARI

WASHING MACHINE

SHOES TRAILER

TOYOTA AURIS TRAILER 1

TOYOTA AURIS TRAILER 2

GENERAL ELECTRIC ENGINE

ARCHITECH BRAIN

HATSUNE MIKU WORLD IS MINE

ÜRÜN VİDEOLARI BİLGİSİ

Bu videolar, tamamen ZOGOR iştirakı olan HOLOTICS markasının üretimi ürünlerin üzerinde hiçbir görüntü efekti kullanılmadan gerçek görüntüler ile Full HD (1920x1080) olarak kaydedilmiştir.

Ürün içerisinde döndürülen Videoların telif hakları sahiplerine, bu videoların telif hakları ZOGOR ve HOLOTICS'e aittir.

Sizde Ürünlerinizin merak edilerek izlenmesini istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve 3Boyutlu - 3D Hologram Görüntü Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tags: 3d hologram ürünleri 3 boyutlu hologram 3d hologram hologram projector hologram display hologram hologram izmir hologram sistemleri hologram ürün tanıtımı hologram gösterisi küçük hologram 3 boyutlu hologram ürünleri hologram tanıtım hologram ankara hologram istanbul hd hologram high definition hologram holotics holotix portatif hologram büyük hologram

  • 1