7/24 Call Center: 0 232 426 12 11 - 0 850 840 0 540 - 0 850 840 0 550 Fax Center: 0 232 426 74 18 - 0 850 840 0 560

Lojistik Operasyon Kontrolü

Skytader Nedir?

SkyTrader, Hava Yolu, Deniz Yolu, ve Demir Yolu Taşımacılıklarının tümünü destekleyen bir operasyon yönetim sistemidir. Bu sistem personel hatalarını en aza indirmekle kalmayıp tüm özel gizli arşivinizi güvenli ve sistematik bir şekilde kayıt altına alıp arşivleyebilmenizi de sağlar.

Neden SkyTrader?

Dünya da İlk ve Tek Çoklu Lojistik Operasyon Yönetim Sistemi SkyTrader'dir. Hangi personelin hangi operasyonun neresinde rol alacağını/aldığını neyi ekleyip, neyi düzenleiğini ve neyi sildiğini görmenin yanında hangi personelin hangi bilgilere de ne kadar sıklıkla eriştiğinin bilgisine ulaşmanız sadece bir tık kadar uzağınızda. Personelinizi kontrol altında tutup, taşımacılık operasyonlarının tüm navlun hesaplarından, komisyon hesaplarına, sözleşme hazırlayıcısından, sözleşme düzenleyicisine herşeyi otomatik olarak yapabileceğiniz tek çözüm SkyTrader!

Skytader'ın Amacı Nedir?

Zogor, Lojistik Hizmeti veren şirketlerin iş yüklerini hafifletip, kayıp zamanlarını paraya çevirmek ve personel hatalarının en aza indirilmesini sağlamak amacıyla özel olarak geliştirmiş olduğu Teknoloji, Taşımacılık alanında da uygulamaya sokmuştur.

Skytader Nasıl Geliştirildi?

Zogor, 30 yıldır İthalat & İhracat ve Gemi Taşımacılığı sektöründe bulunan şirketler ile yaptığı 3 yıllık ortak çalışma sonucu geliştirmiş olduğu ve sektörde pek çok firma tarafından da kullanılan Özel Taşımacılık ve Nakliye sistemi SkyTrader ile sektördeki tüm şirketlere hitap eden bir sistem ortaya çıkarmaktan gurur duyar.

Sizde iş yükünüzü hafifletip kayıp zamanlarınızı paraya çevirmek ve personel hatalarının en aza indirilmesini istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir Lojistik Teknoloji ve Taşımacılık Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tags: lojistik operasyon kontrolü taşımacılık yazılımları lojistik teknolojiler skytrader nakliye yönetim nakliye yönetim sistemleri izmir lojistik programı lojistik programları izmir nakliye yazılımı

  • 1